Fototapety

Fototapeta ścienna to bardzo modna i nowoczesna forma aranżacji wnętrza Twojego mieszkania, biura czy lokalu. Chcesz podkreślić jego niepowtarzalny charakter? Chcesz sam zaprojektować jego wygląd, nie ograniczając się do oklepanych wzorów standardowych tapet dostępnych w marketach? Puść wodze fantazji i zrealizuj własną wizję otaczającego Cię wnętrza.

Dzięki współpracy z serwisem fotograficznym Fotolia możesz skorzystać z ogromnej bazy wzorów tapet, wybierając kolorystykę pasującą do umeblowania i wystroju; możesz wybrać dowolne zdjęcie z szerokiego zakresu kategorii; wreszcie: możesz użyć własnych zdjęć z wakacji lub ciekawych grafik – dla wykreowania swojej własnej wizji lokalu. Wyślij nam zeskanowane w wysokiej rozdzielczości zdjęcie lub oryginał do zeskanowania pocztą lub kurierem, a my sprawdzimy czy nadaje się do wydrukowania w podanych przez Ciebie wymiarach.

Każda fototapeta dopasowana zostanie do wymaganego przez Ciebie formatu. Wystarczy wymierzyć ściany, a my dopasujemy wybrane zdjęcie lub grafikę do pożądanego formatu. Na życzenie, po przesłaniu zdjęć ścian, odeślemy wizualizację z widokiem wybranej przez Ciebie fototapety. 

Dopasowując się do potrzeb naszych Klientów proponujemy dwie wersje nośników: fototapetę flizelinową oraz wersję ekonomiczną na podkładzie papierowym. Niezależnie od rodzaju nośnika, wszystkie fototapety drukowane są technologią cyfrową w wysokiej rozdzielczości z zachowaniem głębokiego nasycenia kolorów.

Dla dodatkowego zabezpieczenia fototapet, zwłaszcza tych przeznaczonych do kuchni i łazienki należy pokryć je laminatem płynnym (w przypadku podkładu flizelinowego o strukturze piasku oraz tapety papierowej o strukturze piasku) lub laminatem z rolki (w przypadku tapet gładkich), co znacznie przedłuży ich żywotność.

Do montażu na ścianie używamy standardowego kleju do tapet np. METYLAN, SEM-MURALE, WALLFIX SPECIAL.

Nasze fototapety to najlepszy produkt w tym segmencie na terenie Krakowa i Małopolski.

Fotatapeta przygotowywana jest w kilku brytach (w zależności od wielkości ściany) o szerokość maksymalnej 120cm. Na terenie Krakowa możliwa jest dostawa bezpośrednio do Klienta.