Druk reklamowy

Druk wielkoformatowy wysokiej jakości na różnego rodzaju mediach:

  • Papier white back - o dwóch gramaturach 130 g/m2 i 200 g/m2 bardzo wysokiej jakości oddający głębię kolorów, przeznaczony do wydruku plakatów, fotografii, map itp. W razie potrzeby laminujemy wydruki papierowe, zabezpieczając je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: promieniowanie słoneczne czy wilgoć.
  • Folie - z klejem usuwalnym i trwałym, polimerowe, wylewane (do dużych przetłoczeń), białe lub bezbarwne o wykończeniu matowym lub błyszczącym, stosowane do produkcji naklejek (możliwość cięcia po obrysie), do oklejania samochodów lub oklejanie tablic reklamowych, ścian, a nawet mebli. Folie stosowane w naszych ploterach wielkoformatowych pochodzą od renomowanych dostawców. 
  • Folie one-way-vision - perforowane, umożliwiające ograniczenie widoczności od strony grafiki. Stosowane do wyklejania szyb, witryn sklepowych, witryn banków. Wiele tego typu realizacji wykonywaliśmy na terenie Krakowa. 
  • Blockout - materiał do druku o strukturze blokującej światło (dodatkowa, czarna, wewnętrzna warstwa materiału). Wykorzystywany jest do produkcji roll-upów, pop-upów, fotografii i w wystawiennictwie. 
  • Backlit - specjalistyczny materiał do zastosowań w aplikacjach podświetlanych takich jak: citylighty, lightboxy, kasetony, abażury, panele świetlne, boksy informacyjne, itd. Charakteryzuje się on doskonałym rozpraszaniem i przepuszczaniem światła. Efektowność reklam na tym nośniku jest szczególnie widoczna w porze nocnej, gdy podświetlony obraz przyciąga przechodniów wysokim nasyceniem kolorów oraz obrazu. 
  • Banery (frontlit) - syntetyczne płótno banerowe - najtańsza reklama do ekspozycji na zewnątrz. Do wyboru powierzchnia matowa lub błyszcząca. Specjalnym rodzajem tego nośnika są banery odblaskowe.
  • Siatki mesh - materiał lekki i bardzo wytrzymały i wodoodporny, zbudowany na bazie tkaniny poliestrowej powleczonej PCV, przepuszczającym światło i powietrze. Siatka najczęściej używana jest jako nośnik reklamy umieszczanej na budynkach.